Kress Eyepilot RTKn 4×4 5000m² (KR285E)
De Kress KR285E 4×4 is de ultieme robotmaaier voor het zware werk – ontworpen voor grote terreinen, steile hellingen en veeleisende gebruikers.
Zijn vierwielaandrijving levert uitzonderlijke tractie, terwijl de TurfSteer-technologie bochten laat nemen zonder grasbeschadiging. Dankzij het centrale-asontwerp blijft de maaier stabiel en in balans, ongeacht terrein of hellingshoek.
Met de combinatie van RTKn + V-SLAM-navigatie en stereo EyePilot®-camera’s navigeert de KR285E autonoom en veilig, met centimeterprecisie. Obstakels worden herkend en vermeden, routes worden dynamisch aangepast, en de maaier redt zichzelf bij vastlopen (“self-rescue”).
De krachtige 10 Ah-accu en 22 cm maaibreedte maken hem geschikt voor gazons tot 5.000 m².
De ZeroTrim-functie zorgt voor strak afgewerkte gazonranden, terwijl de stille en energiezuinige werking hem geschikt maakt voor residentieel én professioneel gebruik.
De KR285E 4×4 is niet zomaar een robotmaaier – het is de belichaming van kracht, intelligentie en autonomie. Voor wie compromisloze prestaties eist, in elke tuin en onder alle omstandigheden.
- RTKn™ satellietgestuurde navigatie met centimeternauwkeurigheid
- EyePilot AI-camera (Stereo VSLAM) voor obstakelherkenning en betrouwbare navigatie
- Geen perimeterdraden of vaste antenne nodig
- Systematisch maaien in parallelle lijnen voor maximale efficiëntie
- ZeroTrim: verbeterd randmaaien dankzij een tweede excentrische maaischijf
- Automatisch nivellerend, zwevend maaidek
- TurfSteer-systeem maakt hij vloeiende bochten zonder het gras te beschadigen.
- Zijdelings maaien op hellingen: de vierwielaandrijving zorgt voor stabiele, nauwkeurige maaistrepen zonder weg te glijden.
- Vierwielaandrijving
- Elektronische hoogteregeling
- 4G netwerk is de eerste 5 jaar gratis inbegrepen
Maximale gazonoppervlakte: 5000 m²
Ideale gazonoppervlakte: 4300 m²
Maaibreedte: 24 cm
Maaihoogte: 20-70
Maximale hellingshoek: 80 %
App connectiviteit: 4G
Accutype: 10Ah
Maaitijd per laadbeurt: 90 min
Oplaadtijd: 70 min
Navigeertechniek: GPS – V-SLAM
